ВУЗ ШАГ

КЗО "Навчально-виховний комплекс №103" ДМР

   





Забезпечення підручниками

Забезпечення

комунального закладу освіти

«Навчально-виховний комплекс № 103 «школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)»

Дніпровської міської ради

підручниками та навчальними посібниками, рекомендованими МОН

 

Клас

Найменування навчальної дисципліни

Автор підручника (навчального посібника)

Найменування підручника (навчального посібника)

 Найменування видавництва, рік видання

Кількість примірників

необхідно

фактично

1

Російська мова

Вербицька

Російська мова

Освіта, 2018 р.

30

41

1

Іноземна мова

Карпюк

Англійська мова

Астон, 2018

30

36

1

Я досліджую світ (частина 1)

Грущинська

Хитра

Дробязко

Я досліджую світ (частина 1)

Оріон, 2018

30

36

1

Я досліджую світ (частина 2)

Грущинська

Хитра

Дробязко

Я досліджую світ (частина 2)

Оріон, 2018

30

36

1

Українська мова

Пономарьова

Буквар

(частина 1)

Оріон, 2018

30

36

1

Українська мова

Пономарьова

Буквар

(частина 2)

Оріон, 2018

30

36

1

Математика

Листопад

Математика

Оріон, 2018

30

36

1

Мистецтво

Масол Гайдамака Колотило

Мистецтво

Генеза, 2018

30

36

2

Я досліджую світ (частина 1)

Грущинська

Я досліджую світ (частина 1)

Освіта, 2019

36

31

2 Я досліджую світ (частина 2) Морзе Я досліджую світ (частина 2) Освіта, 2019 36 31

2

Математика

Листопад

Математика

Генеза, 2019

36

31

2

Українська мова та читання (частина 1)

Пономарьова

Українська мова

Оріон, 2019

36

31

2

Українська мова та читання (частина 2)

Савченко

Літературне читання

Оріон, 2019

36

31

2

Іноземна мова

Карпюк

Англійська мова

Астон, 2019

36

31

2

Мистецтво

Рубля

Мистецтво

Ранок, 2019

36

31

3

Природознавство

Гільберг

Природознавство

Генеза, 2013

26

36

3

Іноземна мова

Несвіт

Англійська мова

Генеза, 2013

26

39

3

Українська мова

Захарійчук

Українська мова

Грамота, 2013

26

38

3

Читання

Науменко

Літературне читання

Генеза, 2013

26

38

3

Математика

Богданович

Математика

Генеза, 2013

26

38

3

Основи здоров’я

Бех

Основи здоров’я

Алатон, 2013

26

38

3

Я у світі

Талгіна

Я у світі

Ранок, 2013

26

38

3

Трудове навчання

Сидоренко

Трудове навчання

Генеза, 2013

26

38

3

Інформатика

Ломаковська

Сходинки до інформатики

Освіта, 2013

26

38

3

Мистецтво

Лобова

Музичне мистецтво

Школяр, 2013

26

40

3

Образотворче мистецтво

Калініченко

Образотворче мистецтво

Освіта, 2013

26

40

4

Я у світі

Бібік

Я у світі

Основа, 2015

26

16

4

Мистецтво

Калініченко

Образотворче мистецтво

Освіта, 2016

26

29

4

Інформатика

Ломаковська

Інформатика

Освіта, 2015

26

15

4

Природознавство

Гільберг

Природознавство

Генеза, 2015

26

14

4

Українська мова

Захарійчук

Українська мова

Грамота, 2016

26

15

4

Іноземна мова

Несвіт

Англійська мова

Генеза, 2016

26

16

4

Мистецтво

Аристова

Музичне мистецтво

Освіта, 2015

26

15

4

Основи здорв’я

Бех

Основи здоров’я

Алатон, 2016

26

15

4

Трудове навчання

Веремійчик

Трудове навчання

Генеза, 2016

26

9

4

Читання

Науменко

Літературне читання

Генеза, 2016

26

16

4

Математика

Богданович

Математика

Генеза, 2016

26

10

5

Українська література

Авраменко

Українська література

Грамота, 2018

34

41

5

Основи здоров’я

Бех Воронцова Пономаренко Страшко

Основи здоров’я

Алатон, 2018

34

41

5

Іноземна мова

Карпюк

Англійська мова

Астон, 2018

34

41

5

Іноземна мова

Давидюк

Російська мова

Світоч, 2018

34

41

5

Українська мова

Заболотний 

Українська мова

Генеза, 2018

34

40

5

Природознавство

Ярошенко Бойко

Природознавство

Світоч, 2018

34

41

5

Математика

Тарасенкова Богатирьова Бочко Коломієць Сердюк

Математика

Освіта, 2018

34

41

5

Світова література

Ніколенко

Світова література

Грамота, 2013

34

35

5

Українська література

Авраменко

Українська література

Грамота, 2018

34

41

5

Українська мова

Заболотний

Українська мова

Генеза, 2018

34

40

5

Мистецтво

Каліниченко

Образотворче мистецтво

Сиция, 2013

34

33

5

Мистецтво

Масол

Музичне мистецтво

Сиция, 2013

34

33

5

Історія України

Щупак

Історія України

Освіта, 2018

34

40

5

Інформатика

Бондаренко

Інформатика

Генеза, 2018

34

40

5

Трудове навчання

Ходзицька

Трудове навчання (дівчата)

Аксіома, 2013

16

20

6

Основи здорв’я

Бойченко

Основи здоров’я

Генеза, 2014

44

34

6

Мистецтво

Каліниченко

Образотворче мистецтво

Сиция, 2014

44

35

6

Мистецтво

Масол

Музичне мистецтво

Сиция, 2014

44

35

6

Математика

Тарасенкова

Математика

Освіта, 2014

44

32

6

Географія

Бойко

Географія

Сиция, 2014

44

34

6

Біологія

Костіков

Біологія

Освіта, 2014

44

34

6

Всесвітня історія

Гісем

Всесвітня історія. Історія України

Освіта, 2019

44

34

6

Українська мова

Заболотний

Українська мова

Генеза, 2014

44

34

6

Українська література

Авраменко

Українська література

Грамота, 2014

44

34

6

Світова література

Ніколенко

Світова література

Грамота, 2014

44

34

6

Трудове навчання

Ходзицька

Трудове навчання (дівчата)

Аксіома, 2014

19

17

6

Іноземна мова

Несвіт

Англійська мова

Генеза, 2014

44

35

6

Інформатика

Бондаренко

Інформатика

Генеза, 2019

44

50

6

Трудове навчання

Сидоренко

Трудове навчання (хлопці)

Сиция, 2014

25

19

7

Фізика

Сиротюк

Фізика

Генеза, 2016

33

15

7

Хімія

Дячук

Хімія

Богдан, 2016

33

16

7

Всесвітня історія

Пометун

Всесвітня історія.

Освіта, 2015

33

16

7

Історія України

Власов

Історія України

Генеза, 2016

33

25

7

Іноземна мова

Несвіт

Англійська мова

Генеза,2016

33

15

7 Іноземна мова Несвіт Англійська мова Генеза,2015 0 15

7

Основи здоров’я

Бойченко

Основи здоров’я

Генеза, 2016

33

30

7

Інформатика

Рівкінд

Інформатика

Генеза, 2016

33

30

7

Українська мова

Заболотний

Українська мова

Генеза, 2016

33

30

7

Українська література

Авраменко

Українська література

Грамота, 2015

33

30

7

Зарубіжна література

Волощук

Зарубіжна література

Генеза, 2016

33

30

7

Російська мова

Давидюк

Російська мова

Ранок, 2015

33

15

7

Математика

Істер

Алгебра

Генеза, 2016

33

30

7

Математика

Мерзляк

Геометрія

Гімназія, 2016

33

30

7

Географія

Коберник

Географія

Грамота, 2016

33

30

7

Мистецтво

Рубля

Образотворче мистецтво

Ірпінь, 2016

33

15

7

Мистецтво

Масол

Музичне мистецтво

Освіта, 2016

33

12

7

Трудове навчання

Терещук

Трудове навчання (дівчата)

Сиция, 2015

20

16

7

Трудове навчання

Терещук

Трудове навчання (хлопці)

Літера ЛТД, 2016

13

14

7

Біологія

Соболь

Біологія

Абетка, 2016

33

30

8

Інформатика

Бондаренко

Інформатика

Ранок, 2016

37

64

8

Історія України

Власов

Історія України

Генеза, 2016

37

30

8

Трудове навчання

Гащак

Трудове навчання (хлопці)

Генеза,2016

18

27

8

Трудове навчання

Мачача

Трудове навчання (дівчата)

Генеза,2016

19

18

8

Мистецтво

Масол

Мистецтво

Фоліо,2016

33

40

8

Українська література

Авраменко

Українська література

Грамота, 2016

33

86

8

Біологія

Задорожний

Біологія

Ранок, 2016

33

38

8

Фізика

Сиротюк

Фізика

Ранок, 2016

33

36

8

Зарубіжна література

Ніколенко

Зарубіжна література

Грамота, 2016

33

40

8

Російська мова

Баландіна

Російська мова

Ранок, 2016

33

41

8

Географія

Коберник

Географія

Літера ЛТД, 2016

33

44

8

Всесвітня історія

Гісем

Всесвітня історія.

Ранок, 2016

33

47

8

Математика

Єршова

Геометрія

Ранок, 2016

33

40

8

Основи здоров’я

Бойченко

Основи здоров’я

Генеза, 2016

33

40

8

Українська мова

Авраменко

Українська мова

Грамота, 2016

33

35

8

Хімія

Попель

Хімія

Академія, 2016

33

35

8

Математика

Істер

Алгебра

Ранок, 2016

33

40

8

Іноземна мова

Карпюк

Англійська мова

Літера, 2016

33

41

9

Українська мова

Авраменко

Українська мова

Грамота, 2017

31

36

9

Українська література

Борзенко

Українська література

Ранок, 2017

31

36

9

Іноземна мова

Карпюк

Англійська мова

Астон, 2017

31

36

9

Зарубіжна література

Паращич

Зарубіжна література

Основа, 2017

31

36

9

Історія України

Гісем

Історія України

Ранок, 2017

31

36

9

Всесвітня історія

Гісем

Всесвітня історія.

Ранок, 2017

31

36

9

Правознавство

Ремех

Онови правознавства

Літера ЛТД, 2017

31

36

9

Мистецтво

Масол

Мистецтво

Освіта, 2017

31

36

9

Математика

Істер

Алгебра

Генеза, 2017

31

36

9

Математика

Єршов

Геометрія

Ранок, 2017

31

36

9

Біологія

Шаламов

Біологія

Соняшник, 2017

31

36

9

Географія

Коберник

Географія

Абетка, 2017

31

36

9

Фізика

Бар’яхтар

Фізика

Ранок, 2017

31

36

9

Хімія

Попель

Хімія

Академія, 2017

31

36

9

Трудове навчання

Гащак

Трудове навчання (хлопці)

Генеза, 2017

15

15

9

Трудове навчання

Мачача

Трудове навчання (дівчата)

Сиция, 2017

16

21

9

Інформатика

Бондаренко

Інформатика

Ранок, 2017

31

36

9

Основи здоров’я

Тагліна

Основи здоров’я

Ранок, 2017

31

36

10

Зарубіжна література

Паращич Фефілова

Коновалова

Зарубіжна література

Ранок, 2018

23

31

10

Захист Вітчизни

Лелека

Бахтін Винограденко

Захист Вітчизни

Ранок, 2018

14

15

10

Українська література

Слоньовська Мафтин Вівчарик

Українська література

Літера ЛТД, 2018

23

31

10

Українська мова

Ворон Солопенко

Українська мова

Освіта, 2018

23

31

10

Географія

Довгань

Географія

Освіта, 2018

23

31

10

Фізика

Бар’яхтар

Фізика (С)

Ранок, 2018

23

31

10

Українська мова

Плющ

Українська мова (П)

Освіта, 2010

0

25

10

Українська література

Семенюк

Українська література (П)

Освіта, 2010

0

25

10

Іноземна мова

Калініна

Англійська мова (А)

Наш час, 2011

0

2

10

Зарубіжна література

Наливайко

Світова література (А+П)

Генеза, 2010

0

24

10

Історія України

Реєнт

Історія України (С+А)

Генеза, 2011

23

21

10

Всесвітня історія

Полянський

Всесвітня історія (С+А)

Генеза, 2010

23

24

10

Правознавство

Гавриш

Правознавство (С+А)

Генеза, 2010

0

30

10

Мистецтво

Масол

Художня культура (П)

Освіта, 2011

0

22

10

Математика

Бевз

Математика (С)

Генеза, 2010

0

23

10

Алгебра

Нелін

Алгебра (П)

Гімназія, 2011

0

25

10

Біологія

Балан

Біологія (С+А)

Генеза, 2010

23

30

10

Географія

Пестушко

Географія (С+А)

Генеза, 2010

0

22

10

Фізика

Генденштейн

Фізика (С)

Гімназія, 2010

0

28

10

Хімія

Ярошенко 

Хімія (С+А)

Грамота, 2010

0

27

10

Інформатика

Морзе

Інформатика (С)

Школяр, 2011

7

6

10

Інформатика

Ривкінд

Інформатика (С)

Генеза, 2010

16

16

10

Захист Вітчизни

Пашко

Захист Вітчизни (С)

Астон, 2011

0

1

11

Українська мова

Караман

Українська мова (А+П)

Освіта, 2011

23

20

11

Українська література

Семенюк

Українська література (С+А)

Сиция, 2011

23

1

11

Іноземна мова

Калініна

Англійська мова (А)

Наш час, 2011

23

21

11

Зарубіжна література

Ковбасенко

Світова література (П)

Грамота, 2011

23

21

11

Історія України

Пометун

Історія України (С+А)

Освіта, 2011

23

22

11

Всесвітня історія

Шупак

Всесвітня історія (С+А)

Прем’єр, 2011

23

19

11

Мистецтво

Масол

Художня культура (П)

Освіта, 2011

23

22

11

Мистецтво

Климова

Художня культура (А)

Літера, 2011

23

21

11

Математика

Бевз

Математика (С)

Генеза, 2011

23

18

11

Біологія

Балан

Біологія (С+А)

Генеза, 2011

23

20

11

Фізика

Ляшенко

Фізика (С)

Генеза, 2011

23

20

11

Хімія

Ярошенко 

Хімія (С)

Грамота, 2011

23

16

11

Інформатика

Ривкінд

Інформатика (С)

Генеза, 2011

23

22

11

Економіка

Крупська

Економіка (С+А)

Ранок, 2012

23

17

11

Астрономія

Пришляк

Астрономія (С+А)

Ранок, 2011

23

22

11

Екологія

Царик

Екологія (С+А)

Генеза, 2011

23

19

11

Захист Вітчизни

Пашко

Захист Вітчизни (С+А+П)

Сиция, 2011

23

13

11

Технологія

Мадзігон

Технологія (С+А)

Педагогічна думка, 2012

23

4


В.о. директора             І.В. Вибла